تاریخ: ۱۸:۰۳ :: ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
برکناری وزیر بهداشت سعودی به دلیل جر و بحث با یک شهروند

برکناری وزیر بهداشت سعودی به دلیل جر و بحث با یک شهروند ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه سعودی، طی فرمانی احمد الخطیب وزیر بهداشت کشور را برکنار و محمد آل شیخ عضو پارلمان را به جای وی تعیین کرد. به گزارش ندای سنت به نقل از العربیه، برکناری الخطیب پس از آن اتفاق افتاد که […]

برکناری وزیر بهداشت سعودی به دلیل جر و بحث با یک شهروند

ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه سعودی، طی فرمانی احمد الخطیب وزیر بهداشت ک۱۳۹۴۰۱۲۲۱۰۵۸۵۵۹۸۵۰۷۶۷۲۳شور را برکنار و محمد آل شیخ عضو پارلمان را به جای وی تعیین کرد.

به گزارش ندای سنت به نقل از العربیه، برکناری الخطیب پس از آن اتفاق افتاد که ویدیویی جر و بحث احمد الخطیب وزیر بهداشت با یک شهروند سعودی به شکل گسترده ای در شبکه اجتماعی پخش شد.

الخطیب که شماری از شهروندان را به حضور پذیرفته بود، در بخشی از این جر و بحث با صدای بلند به یکی از مراجعان که به دنبال بستری شدن در یکی از بیمارستانها بود، می گوید که نمی تواند به وی وقت بدهد.

احمد الخطیب در ۲۷ ژانویه یعنی در حدود دو ماه پیش از سوی ملک سلمان به عنوان وزیر بهداشت منصوب شد.

ویدیویی جر و بحث الخطیب با شهروند سعودی، به شکل گسترده ای در شبکه های اجتماعی پخش شد، بسیاری از کاربران خواستار برکناری وزیر شدند. آنها می گویند که وزیر بهداشت با شهروند سعودی، مسئولانه برخورد نکرده است.

محمد آل شیخ جانشین الخطیب که پیشتر وزیر مشاور و عضو کابینه دولت سعودی بود، دارای مدرک فوق لیسانس از دانشگاه هاروارد آمریکا است.

پاسخی بگذارید

کد امنیتی *