تاریخ: ۱۷:۱۴ :: ۱۳۹۴/۰۱/۰۴
سقوط یک فروند ایرباس ۳٢٠ در جنوب فرانسه با ١۴٢ مسافر

سقوط یک فروند ایرباس ۳٢٠ در جنوب فرانسه با ١۴٢ مسافر به گزارش ندای سنت به نقل از خبرگزاری فرانسه یک فروند هواپیمای ایرباس ۳٢٠ در منطقه کوهستانی جنوب فرانسه و در حد فاصل شهرهای دیینی و بارسلونت سقوط کرد. فرانسوا هولاند، رئیس جمهوری فرانسه، دقایقی پس از اعلام خبر سقوط هواپیمای ایرباس گفت شواهد […]

۲۰۱۵-۰۳-۲۴T112319Z_2047627050_LR2EB3O0VML1F_RTRMADP_3_FRANCE-CRASH-AIRBUS-LUFTHANSA_0سقوط یک فروند ایرباس ۳٢٠ در جنوب فرانسه با ١۴٢ مسافر


به گزارش ندای سنت به نقل از خبرگزاری فرانسه یک فروند هواپیمای ایرباس ۳٢٠ در منطقه کوهستانی جنوب فرانسه و در حد فاصل شهرهای دیینی و بارسلونت سقوط کرد.
فرانسوا هولاند، رئیس جمهوری فرانسه، دقایقی پس از اعلام خبر سقوط هواپیمای ایرباس گفت شواهد اولیه نشان می دهد تمامی سرنشینان هواپیما جان باخته اند.

هواپیمای ایرباس ۳٢٠ متعلق به شرکت هواپیمائی آلمانی “ژرمن وینگز” با ١۴٢ مسافر، ٢ خلبان و ۴ خدمه پرواز که از بارسلون اسپانیا به مقصد دوسلدورف آلمان در پرواز بود، در جنوب فرانسه سقوط کرد.

فرانسوا هولاند رئیس جمهوری فرانسه، ضمن ابراز تاسف از بروز این حادثه و اعلام مراتب همدردی نسبت به خانواده های قربانیان گفت: دسترسی به منطقه ای که این هواپیما سقوط کرده است، بسیار دشوار است.

مانوئل والس نخست وزیر فرانسه نیز اعلام کرد: وزیر کشور فرانسه، برنار کازنو، بلافاصله به محل حادثه عازم شده است.

رئیس جمهوری فرانسه، با بیان اینکه بار دیگر شاهد یک “رویداد ناگوار” هستیم، تاکید کرد: در خصوص این حادثه هوائی با آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان و فیلیپ، پادشاه اسپانیا که به منظور انجام یک دیدار رسمی به فرانسه سفر کرده است، گفت‌وگو می کند.

فرانسوا هولاند متذکر شد: تحقیقات در خصوص دلایل بروز این حادثه را انجام و فرانسه تمامی اطلاعات بدست آمده را در اختیار مقامات اسپانیا، آلمان و خانواده های قربانیان قرار خواهد داد.

پاسخی بگذارید

کد امنیتی *