اخبار ایران و جهاناخبار جهان اسلام

مادر فلسطینی به همسر و کودک شهیدش پیوست

مادر فلسطینی به همسر و کودک شهیدش پیوست

ریهام دوابشه مادرکودک شیرخوار سوزاDataFiles_Cache_TempImgs_2015_2_News_1394_shahrivar_thumbCA02QW97_300_0نده شده فلسطینی که در جنایت شهرک نشینان صهیونیست در آتش سوخت بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید و به همسر و کودک شهیدش پیوست.

طایفه دوابشه بامداد دوشنبه طی تماسی تلفنی خبر شهادت “ریهام دوابشه” (۲۷ ساله) مادر نوزاد سوزانده شده در جنایت شهرک نشینان صهیونیست در روستای دوما در نابلس را تایید کردند.

به گزارش ندای سنت به نقل ازمرکز اطلاع رسانی فلسطین، منابع صهیونیستی یکشنبه از شهادت این مادر فلسطینی در اثر جراحت های ناشی از سوختگی های شدید در حادثه مذکور خبر داده بودند.

شبکه ۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که با وجود گذشت بیش از یک ماه از جنایت شهرک نشینان صهیونیست در روستای دوما، هنوز هیچ کدام از عاملان این جنایت بازداشت نشده اند.

طایفه دوابشه شنبه شب اعلام کرده بود که وضعیت مادر نوزاد شیرخواره سوزانده شده توسط شهرک نشینان صهیونیست به یک باره رو به وخامت گذاشته است.
دکتر محمد دوابشه نیز تاکید کرد که مدیریت بیمارستان تل هشومیر که ریهام دوابشه در آنجا بستری بود، پس از وخامت حال وی، بستگان وی را خبر کرده و در جریان وضعیت او قرار داده بود.

در حادثه به آتش کشیده شدن منزل خانواده دوابشه در روستای دوما واقع در نزدیکی نابلس، “علی دوابشه” نوزاد شیرخواره و ۱۸ ماهه این خانواده زنده در آتش سوخت و پدر این خانواده نیز مدتی بعد در اثر شدت جراحات ناشی از سوختگی به فرزند شهیدش ملحق شد. این در حالی است که با وجود محکومیت گسترده این جنایت هولناک از سوی طرف های فلسطینی، عربی و بین المللی رژیم صهیونیستی هیچ اقدامی برای بازداشت عوامل این جنایت انجام نداد و به محکومیت صوری آن اکتفا کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا
بستن