تاریخ: ۰:۲۵ :: ۱۳۹۴/۰۳/۱۴
کمپین اروپایی تحرک کشورهای عربی برای حمایت از ساکنان باریکه غزه را خواستار شد

کمپین اروپایی تحرک کشورهای عربی برای حمایت از ساکنان باریکه غزه را خواستار شد “ایاد العالول” رئیس انجمن فلسطینی در انگلیس از شرکت کنندگان در کنفرانس ملی عربی خواست تا از ناوگان آزادی ۳ حمایت به عمل آورند. به گزارش ندای سنت به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، وی با ایراد نطقی در بیست […]

کمپین اروپایی تحرک کشورهای عربی برای حمایت از ساکنان باریکه غزه را خواسNews_1394_khordad_23330823_300_0تار شد

“ایاد العالول” رئیس انجمن فلسطینی در انگلیس از شرکت کنندگان در کنفرانس ملی عربی خواست تا از ناوگان آزادی ۳ حمایت به عمل آورند.

به گزارش ندای سنت به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، وی با ایراد نطقی در بیست و ششمین کنفرانس ملی عربی که در بیروت ـ پایتخت لبنان ـ برگزار شده بود، ضمن تشریح وضعیت نوار غزه محاصره شده، افزود: این محاصره موجب بروز بحران های انسانی پی در پی گردید.

وی تاکید کرد:« فلسطینیان ساکن باریکه غزه با کمبود شدید دارو، تجهیزات پزشکی، کمبود سوخت و دیگر مواد اساسی وحیاتی دست و پنجه نرم می کنند.»

وی ضمن درخواست تحرک جدی کشورهای عربی برای حمایت از مردم باریکه غزه، خاطرنشان ساخت: شرکت کنندگان در این کنفرانس در جریان ایراد سخنرانی خود از ناوگان آزادی ۳ حمایت گسترده به عمل آوردند.

العالول در حاشیه این کنفرانس با تعدادی از شخصیت های بلند پایه عربی دیدار کرد و با آنان پیرامون تلاش های کمپین اروپایی برای لغو محاصره باریکه غزه و دیگر اقدامات مربوط به ارسال ناوگان آزادی ۳ به سمت غزه گفت و گو کرد.

پاسخی بگذارید

کد امنیتی *