اخبار ایران و جهان

اسماعیل هنیه به رژیم صهیونیستی در تهاجم جدید به غزه هشدار داد

اسماعیل هنیه به رژیم صهیونیستی در تهاجم جدید به غزه هشدار داد81896866 70406328 300x194 - اسماعیل هنیه به رژیم صهیونیستی در تهاجم جدید به غزه هشدار داد

«اسماعیل هنیه» معاون دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» در مورد پیامدهای تجاوز جدید به سرزمین فلسطینی غزه به رژیم صهیونیستی هشدار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای سنت ، هنیه روز یکشنبه در شهر غزه به مناسبت سالروز اولین تهاجم رژیم صهیونیستی به باریکه غزه در سال ۲۰۰۸، گفت: ما به رژیم صهیونیستی می گوییم که اگر بار دیگر به تعرض علیه غزه فکر کند، در مقایسه با جنگ های قبلی، بهای سنگین سیاسی و نظامی پرداخت خواهد کرد.

وی افزود: سه جنگ سابق رژیم صهیونیستی علیه باریکه غزه، باعث افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت و توان نظامی آن شده است.

هنیه یادآور شد: امروز مقاومت در مقایسه با جنگ های قبلی، چندین برابر قدرتمندتر شده و اگر رژیم صهیونیستی به فکر تعرض باشد، بهای سنگینی خواهد پرداخت.

گفتنی است اولین تهاجم رژیم صهیونیستی به غزه که در ۲۷ دسامبر ۲۰۰۸ (۶ دی) آغاز شد و ۲۲ روز طول کشید، منجر به شهادت و زخمی شدن هزاران فلسطینی شد.

در تجاوز نظامی تابستان گذشته رژیم صهیونیستی که بیشتر زیرساخت های نوار غزه تخریب شد بیش از ۲ هزار شهروند فلسطینی که اکثر آنها غیرنظامی به ویژه زن و کودک بودند، به شهادت رسیدند و بیش از ۱۰ هزار نفر دیگر زخمی شدند.

منبع:ایرنا به نقل از پایگاه خبری روزنامه القدس العربی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا