اخبار ایران و جهاناهل سنت ایران

امام جمعه اهلسنت سراوان : بی مسئولیتی در سیستان و بلوچستان جان می گیرد

مولانا سید عبدالصمد ساداتی نسبت به فوت بیمار بدحال کرونایی پس از ترخیص توسط پزشک بیمارستان رازی سراوان واکنش نشان داد.

امام جمعه اهلسنت سراوان : بی مسئولیتی در سیستان و بلوچستان جان می گیرد۱۲۳۶۳۷ 300x191 - امام جمعه اهلسنت سراوان : بی مسئولیتی در سیستان و بلوچستان جان می گیرد

مولانا سید عبدالصمد ساداتی ضمن انتقاد از کمبود امکانات ، نسبت به فوت بیمار کرونایی که از بیمارستان رازی سراوان با وجود وخامت حال ترخیص شده بود واکنش نشان داد و بر مواخذه قانونی مقصرین تاکید کرد.

امام جمعه اهلسنت سراوان در پی ترخیص بیمار بدحال کرونایی که منجر به فوت او شد ، عنوان کرد : نبود امکانات و بی مسئولیتی در سیستان و بلوچستان موجب بحران و گرفتن جان شهروندان شده است.

مولانا ساداتی در حساب تویتر خود خاطرنشان ساخت: روزهای گذشته آنچه در استان و بالاخص در شهرستان سراوان شاهد بودیم از طرفی نبود امکانات موجب بحران شده و از سویی دیگر بی مسئولیتی و قصور موجب مرگ شهروندان شده است.۱۰۲۱۳۶ 260x300 - امام جمعه اهلسنت سراوان : بی مسئولیتی در سیستان و بلوچستان جان می گیرد

ایشان همچنین بر مواخذه قانونی افراد متخلف که مسئولیت دارند تاکید کرده است.

امام جمعه اهلسنت سراوان پیش از این نیز با انتقاد از کمبود امکانات و نبود پزشکان متخصص در این منطقه ، خواستار رسیدگی و ارایه خدمات مناسب درمانی شده بود.

گفتنی است ایران بارانزهی از بیماران خانُم بخش کرونا بیمارستان «رازی» سراوان بود که با دستور پزشک مرخص شد و پس از ۶ ساعت از مرخصی با ایست قلبی تنفسی از دنیا رفت.
خانواده این بیمار در گفتگو با خبرگزاری تسنیم گفته است : “این اتفاق در پی قصور رخ داده و خواستار رسیدگی به موضوع هستیم؛ بیماری با ۸۵ درصد درگیری ریه را شب قبل از حضور و بازدید وزیر بهداشت مرخص می‌کنند”.
در پی واکنش ها و انتقادات نسبت به این موضوع ، وزیر بهداشت قول پیگیری موضوع و برخورد با مقصرین را داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا