اخبار ایران و جهاناخبار جهان اسلام

بازیکن مسلمان با اجرای یک سنت زیبای اسلامی در زمین فوتبال اروپا تیتر خبرها شد

بازیکن مسلمان با اجرای یک سنت زیبای اسلامی در زمین فوتبال اروپا تیتر خبرها شد imagescms image 000037578 400x225 300x169 - بازیکن مسلمان با اجرای یک سنت زیبای اسلامی در زمین فوتبال اروپا تیتر خبرها شد

 بازیکن ترک تبار و مسلمان  دست به اقدامی زد که مورد توجه شبکه های اینترنتی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای سنت، «هاکان چالخان اوغلو» بازیکن ترک تبار و مسلمان تیم «بایرلورکوزن» آلمان در بازی با تیم «شالکه»با اجرای یک سنت زیبای اسلامی در زمین فوتبال اروپا تیتر خبرها شد.

این بازیکن مسلمان تکه نانی را که طرفداران تیم شالکه به طرفش پرتاب کرده بودند،بوسید و کنار گذاشت.
پایگاه اطلاع رسانی «من یک مسلمان هستم»با انتشارخبری در این زمینه نوشت: این کار هاکان اوغلو  یک ارزش و سنت اسلامی است که بسیاری از مسلمانان IMG110139061646 - بازیکن مسلمان با اجرای یک سنت زیبای اسلامی در زمین فوتبال اروپا تیتر خبرها شدآن را انجام میدهند.

در این خبر آمده است :مسلمانان هنگامیکه تکه نانی را بر روی زمین پیدا می کنند آن را می بوسند و در گوشه ای می گذارند که این سنت در حقیقت بیانگر قدردانی از خداوند به خاطر نعمتی است که به بندگانش ارزانی داشته است.

همچنین مسلمانان با این حرکات و قدردانی از نعمتهای خداوند می دانند بسیاری از مردم جهان نمی توانند به این نعمت دسترسی داشته باشند .
اوغلوبا این اقدام عملا نشان داد که مسلمانان در هر موقعیتی به ارزش هاو سنت های زیبایی که دینشان به آنها تاکید کرده،احترام می گذارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا