اخبار ایران و جهاناخبار جهان اسلام

تخفیف فروشگاه امریکایی در خرید اسلحه برای مبارزه با اسلام

تخفیف فروشگاه امریکایی در خرید اسلحه برای مبارزه با اسلام

82c04164 4c82 488d 81c2 09d65fcb6554 300x169 - تخفیف فروشگاه امریکایی در خرید اسلحه برای مبارزه با اسلاماندرو هالینان، مالک یک فروشگاه اسلحه در امریکا با ثبت کد تبلیغاتی «مسلمان،» در اینترنت به مناسبت گرامیداشت۱۱ سپتامبر برای خرید سلحه جهت مبارزه با اسلام تخفیف می‌دهد.

به گزارش ندای سنت به نقل از “پرس تی وی” یک فروشگاه اسلحه در ایالت فلوریداامریکا با ارائۀ کد کوپن تخفیف «مسلمان» در اینترنت برای خرید آنلاین اسلحه با هدف مبارزه با اسلام و مسلمانان به مشتریان خود ۲۵ درصد تخفیف می‌دهد واعلام کرده است که امریکایی‌ها برای «مبارزه با اسلام» به اسلحه نیاز دارند.
وی گفت: «برای آنکه بتوانیم با اسلام مبارزه کنیم، باید به مردم اسلحه بدهم.»
اندرو هالینان در صفحه توییتر خود اعلام کرد هر مشتری که کد مزبور را در اینترنت ارسال کند، از تخفیف خرید اسلحه و نیز یک کارواش و نوشیدنی رایگان بهره‌مند خواهد شد.
با این حال، منتقدان وی را «سوداگر نفرت» نامیده‌اند و می‌گویند وی به دنبال سودجویی از فاجعه ۱۱ سپتامبر است.
هالینان در ماه ژوئیه فروشگاه خود را «منطقۀ ورود مسلمانان ممنوع » نامید وی همچنین دوره‌های رایگان حمل مخفی سلاح و تیراندازی ارائه می‌کرد. این آموزش‌ها با هدف تشویق کلیه غیرمسلمانان در جامعه خود صورت می‌گرفت تا آنان از این فرصت برای مسلح شدن، آموزش و حمل روزمرۀ سلاح بهره ببرند.

وی گفت: «تنها راهی که می‌توان این خشونت‌ها را فرو نشاند تعلیم و تسلیح مردم مقابل این تبه‌کاران است. میدان تیر من برای عموم آزاد است.»

شورای روابط اسلامی امریکا با این استدلال که وی علیه آزادی مذهبی مسلمانان اقدام می‌کند از هالینان شکایت کرده است.
سالانه حدود ۴٫۵ میلیون قبضه سلاح گرم در امریکا به فروش می‌رسد که ارزش مالی آن بالغ بر ۲ تا ۳ میلیارد دلار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا