اخبار ایران و جهاناخبار جهان اسلام

عناصر ارتش صهیونیستی با ورود به بیمارستان الخلیل یک جوان فلسطینی را شهید و یک بیمار را ربودند

عناصر ارتش صهیونیستی با ورود به بیمارستان الخلیل یک جوان فلسطینی را شهید و یک بیمار را ربودند DataFiles Cache TempImgs 2015 2 News 1394 aban 36 1 1 1 1 1 1 1 1 300 0 300x222 - عناصر ارتش صهیونیستی با ورود به بیمارستان الخلیل یک جوان فلسطینی را شهید و یک بیمار را ربودند

در حمله بامداد امروز پنجشنبه عناصر یگان عرب نمای ارتش صهیونیستی به بیمارستان دولتی الخلیل در جنوب کرانه باختری یک جوان فلسطینی شهید و پسر عموی مجروح وی ربوده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای سنت به نقل از” مرکز اطلاع رسانی فلسطین “، در حمله عناصر یگان عرب نمای ارتش صهیونیستی به این بیمارستان یک جوان فلسطینی به نام “عبد الله عزام شلالده” (۲۸ ساله) از ساکنان شهرک سعیر در الخلیل در اثر اصابت ۴ گلوله جنگی به شهادت رسید و صهیونیست ها “عزمی عزات شلالده” پسر عموی این جوان را که ۲ هفته قبل به ضرب گلوله شهرک نشینان صهیونیست زخمی شده و در این بیمارستان بستری بود، ربودند.

نزدیک به ۲۰ نفر از عناصر یگان عرب نمای رژیم صهیونیستی در لباس شهروندان فلسطینی وارد این بیمارستان شدند و به پرسنل بیمارستان اعلام کردند که آنها همراه یک خانم بارداری هستند که در حال وضع حمل است.

منابع محلی خاطر نشان کردند که عناصر صهیونیستی در ادامه به بخش جراحی این بیمارستان و اتاقی که “عزمی شلالده” در آنجا بستری بود، حمله کردند و جوان مجروح فلسطینی را ربوده و بر روی ویلچیر گذاشتند و دست و پای برادر وی “بلال” را بستند. در این هنگام “عبد الله” پسر عموی این جوان مجروح ربوده شده از سرویس بهداشتی خارج شد، اما صهیونیست ها با تیراندازی به سمت وی، او را به شهادت رساندند.

منابع محلی اعلام کردند که صهیونیست ها ۴ گلوله به سمت این جوان فلسطینی شلیک کردند که یکی از آنها به سر وی اصابت کرده بود. عناصر یگان عرب نمای صهیونیستی پس از ربودن جوان مجروح فلسطینی با تهدید پرسنل و تیم های امدادی بیمارستان الخلیل با استفاده از سلاح، توانستند از آنجا خارج شوند و جوان فلسطینی را با خود ببرند.

با شهادت این جوان فلسطینی و یک عضو گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی “حماس” که مدتی قبل در جریان درگیری با نظامیان صهیونیستی زخمی شده بود، شمار شهدای انتفاضه قدس به ۸۴ نفر رسید و شمار مجروحان نیز از ۲۷۰۰ نفر فراتر رفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا