اخبار ایران و جهاناخبار جهان اسلام

مادر شهیده جوان فلسطینی: دخترم باعث سربلندی کل امت عربی و اسلامی شد

مادر شهیده جوان فلسطینی: دخترم باعث سربلندی کل امت عربی و اسلامی شدDataFiles Cache TempImgs 2015 2 News 1394 aban 31 300 0.png 300x160 - مادر شهیده جوان فلسطینی: دخترم باعث سربلندی کل امت عربی و اسلامی شد

فعالان شبکه های ارتباط جمعی شنبه شب گذشته فایل ویدیوئی مربوط به واکنش مادر شهیده “بیان عسیله” به شنیدن خبر شهادت دختر جوانش به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست را منتشر کردند.
مادر این شهیده جوان فلسطینی با افتخار اظهار داشت:« دخترم باعث سربلندی کل امت عربی و اسلامی شد. دخترم عروس بود و رفت تا لباس سفید عروسی به تن کند و او را عروس کنیم.»
وی افزود:« “بیان” (دخترش) رفت تا آسمان فلسطین را نورانی کند. او از سرزمین شهدا و سرزمین پیامبران بود. جان همه ما فدای فلسطین، اسلام و مسجد مبارک الاقصی باشد.»
نظامیان رژیم صهیونیستی ظهر دیروز شنبه پدر این شهیده فلسطینی را هم در منطقه “واد لغروس” در الخلیل بازداشت کردند.
نظامیان صهیونیست صبح دیروز “بیان عسیله” را به ضرب گلوله به شهادت رساندند و مدعی شدند که وی قصد زخمی کردن یک نظامی زن صهیونیستی را داشت. این در حالی است که فایل ویدیوئی منتشر شده نشان می دهد که این دختر جوان فلسطینی هیچ نوع سلاح سردی در دست نداشته است.
سربازان ارتش صهیونیستی اخیرا به بهانه های مختلف مانند تلاش جوانان فلسطینی برای زخمی کردن نظامیان صهیونیستی و یا حمل سلاح سرد، آنها را هدف قرار داده و با بی رحمی به شهادت می رسانند و این مساله اعتراض و انتقادات گسترده محافل حقوق بشری را به دنبال داشته است.
فایل ویدیوئی مربوط به یکی از این حوادث نشان می دهد که نظامیان صهیونیست پس از به شهادت رساندن یک جوان فلسطینی با ادعای دروغ همراه داشتن سلاح سرد و تلاش برای حمله به یک نظامی صهیونیستی، با صحنه سازی آشکار چاقویی را در کنار جسد وی قرار می دهند تا مدعی شوند که وی سلاح سرد همراه داشته است.
یکی از فعالان شبکه های ارتباط جمعی در واکنش به شهادت این شهیده جوان فلسطینی شعری را بدین مضمون سروده است:
معذرت می خواهیم شهیده بیان!
از طرف بیش از یک میلیارد مسلمان
معذرت می خواهیم بیان، در وجود ما اثری از غرور نیست
اگر نتوانیم انتقام تو را بگیریم یا به ننگ و عار راضی شویم
معذرت می خواهیم بیان تو ترور شدی
بنی قریظه مکر و نیرنگ به کار بردند و حرمت خانه را زیر پا گذاشتند
و بنی قریظه بهتر از هر کس دیگری می دانند که چکار کردند

آنها سیل اختلافات را میان ما به جریان انداختند
و دلیر مردان این قول را به تو می دهند
که با گرفتن انتقامت دلت را خنک کنند

منبع: مرکز اطلاع رسانی فلسطین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا