اخبار جهان اسلام

مشعل: با پیشرفت مقاومت به آزادی فلسطین نزدیک شده ایم

مشعل: با پیشرفت مقاومت،به آزادی فلسطین نزدیکتر شده ایمDataFiles Cache TempImgs 2015 2 News 1394 azar 113 300 0 300x172 - مشعل: با پیشرفت مقاومت به آزادی فلسطین نزدیک شده ایم

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین “حماس” با اشاره به اینکه جنبش متبوعش نقش موثری در پیشبرد و گسترش دامنه مقاومت در فلسطین داشته است، تصریح کرد که پیشرفت مقاومت ما را به آزاد سازی فلسطین نزدیک تر کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای سنت به نقل از “مرکز اطلاع رسانی فلسطین”، خالد مشعل در مصاحبه با پایگاه اینترنتی “حماس” به مناسبت ۲۸ امین سالروز تاسیس این جنبش اظهار داشت که پیشرفت چشمگیر مقاومت موجب شده تا به آزادی فلسطین به رغم تمامی چالش ها و توطئه ها بیش از پیش نزدیک شویم.

مشعل تاکید کرد که حماس نمونه بارزی از مقاومت است که به الگو و الهام بخش ملت های مسلمان در مبارزه، پایداری و جانفشانی در راه وطن تبدیل شده است، زیرا توانسته است میان مقاومت و سیاست و نرمش و ثبات پیوند برقرار کند.

وی خاطر نشان کرد که حماس گام مهمی در راستای مبارزات ملت فلسطین برای دست یابی به آزادی و رهایی از اشغالگری صهیونیست ها برداشته است.

لازم به ذکر است که حماس ۲۸ امین سالروز تاسیس خود را گرامی می دارد و هزاران نفر از مردم فلسطین جمعه گذشته به همین مناسبت در راهپیمایی های گسترده در مناطق مختلف نوار غزه مشارکت داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا