اخبار جهان اسلام

مفتی قدس: وضعیت مسجد الاقصی بسیار خطرناک است

News 1394 farvardin 136 300 0 300x172 - مفتی قدس: وضعیت مسجد الاقصی بسیار خطرناک است

مفتی قدس و فلسطین نسبت به ادامه تجاوزات و تعرضات شهرک نشینان تندرو صهیونیست به مسجد مبارک الاقصی تحت حمایت مستقیم نظامیان رژیم صهیونیستی شدیدا هشدار داد.

به گزارش ندای سنت به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، شیخ عکرمه صبری امروز چهارشنبه تصریح کرد که اوضاع داخل مسجد الاقصی بسیار خطرناک است و هر روز ده ها شهرک نشین صهیونیست به این مسجد مبارک یورش برده و اقداماتی تحریک آمیز در داخل آن انجام می دهند.

شیخ صبری ادامه تجاوزات شهرک نشینان و سازمان های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی علیه مسجد الاقصی را بی حرمتی آشکار و غیر قابل قبول به مقدسات اسلامی مقابل دیدگان امت اسلامی و عربی دانست که در مقابل این تجاوزات ساکت نشسته اند.

وی خاطر نشان کرد که هدف از تجاوزات صهیونیست های اشغالگر تحمیل واقعیت های مدنظر خویش بر مسجد مبارک الاقصی در پرتو سرگرم بودن امت اسلامی و عربی به اوضاع داخلی خود است.

مفتی قدس تمامی فلسطینیان حاضر در مسجد الاقصی را به دفاع از این مسجد در مقابل حملات و تعرضات روزانه شهرک نشینان تندرو صهیونیست تحت حمایت دولت تندرو و راست گرای صهیونیستی فراخواند.

در همین حال، گروهک های تندرو یهودی امروز چهارشنبه پس از فراخوان سازمان های یهودی در چندین دسته به مسجد الاقصی تعرض کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا