اخبار ایران و جهانخطبه های جمعه

مولانا ساداتی:سیستان و بلوچستان از فقر و غربت رنج می برد

1507085 1518921071690027 490312004414141536 n 300x253 - مولانا ساداتی:سیستان و بلوچستان از فقر و غربت رنج می برد

امام جمعه اهلسنت سراوان در بخشی از سخنان خطبه های جمعه (۸/۳/۹۴) با تاکید بر استفاده از ظرفیتها در جهت اقتصاد و توجه به معیشت مردم تصریح کرد: عدم استفاده از ظرفیتهای بسیار زیاد کشور در رونق اقتصاد و تکیه بر نفت و بالا بردن قیمتها و حذف یارانه خانواده های بی بضاعت در حالیکه امروز به کشورهایی که در فقر به سر می برند جمهوری اسلامی صادقانه کمک می کند .

مولانا ساداتی اظهار داشت : سیستان و بلوچستان از فقر و غربت رنج می برد ؛ ۸۰ درصد مردم زیر خط فقر زندگی می کنند بیکاری و فقر صدها آفت را به همراه دارد و این یارانه ناچیز برای افراد بی بضاعت فقط درحد قوت لا یموت است.

وی اذعان کرد: شهر فرهنگی مانند سراوان به مخروبه ای تبدیل شده از آنجا که توجهی به این شهرستان نمی شود, بعضی ادارات بدهیهای خود را به شهرداری نمی دهند ؛ کارگاه و کارخانه ای در شهر وجود ندارد , راهای ارتباطی هم وضعیت مناسبی ندارند و درآمد شهرداری حتی برای حقوق کارمندان کفایت نمی کند و باعث تاسف است که توجهی به این شهرستان نمی شود .

مدیر دارالعلوم زنگیان سراوان عنوان نمود : در انتخابات کاندیداهای ریاست جمهوری یا نمایندگی مجلس و یا شوراها وعده های بلند وبالا می دهند جهت گرفتن رای مردم ؛ باید مردم این لیستهای وعده ها را رو کنند که برای آنان چه کارهایی انجام شده است که امروز وضع ما اینگونه است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا