اخبار ایران و جهانخطبه های جمعه

مولانا ساداتی : اتفاقات اخیر آزمونی برای مسئولان در تدبیر امور برای خدمت به مردم است

مولانا سید عبدالصمد ساداتی با ناگوار خواندن حوادث افزایش بنزین ، خواستار توجه دولتمردان در تدبیر امور و پاسخگویی به مطالبات قانونی مردم شد.

مولانا ساداتی : اتفاقات اخیر آزمونی برای مسئولان در تدبیر امور برای خدمت به مردم استIMG 2107 300x225 - مولانا ساداتی : اتفاقات اخیر آزمونی برای مسئولان در تدبیر امور برای خدمت به مردم است

امام جمعه اهلسنت سراوان اتفاقات پس از افزایش قیمت بنزین را ناگوار خواند و مورد توجه قراردان باتدبیر واقعیتهای جامعه و خدمت صادقانه به مردم را آزمون و درسی از این حوادث بیان نمودند.

مولانا سید عبدالصمد ساداتی در بخش پایانی خطبه های نماز جمعه اهلسنت سراوان (۸ آذر ۹۸) گفتند: حوادث پس از افزایش قیمت بنزین با بی تدبیری برخی از مسئولان ، دردناک و وجدان عمومی را به نحوی آزرده ساخت.

ایشان تصریح کردند: اکنون که خطر نا امنی و آنچه توطئه بوده برطرف گردیده، باید با فوریت و شفافیت به مسائل نگاه کرد و به تسهیل امور و برطرفی مشکلات شتافت و سوء استفاده ها را جلوگیری کرد نه با لفاظی و گفته های نسنجیده ؛ بلکه باید حقایق و واقعیتهای جامعه را در نظر گرفت.

امام جمعه اهلسنت سراوان خاطرنشان ساخت: اگرچه فرصت طلبان نظرشان با این اغتشاشات بود اما بی تدبیری های برخی مسئولان جای خود را داشت و مسیر برای اغتشاش و نا امنی هموار شد ، همانگونه که رهبر معظم انقلاب با عنوان توطئه خطرناک یاد کردند.

مولانا ساداتی اظهار داشت: افراد مسبب نارضایتی مردم در دستگاههای اجرایی، تنبیه شوند ، حساب مردم معترض که کشور خود و نظام اسلامی را نیز دوست دارند از اغتشاش گران جداست و این آزمونی برای دولتمردان در خدمت صادقانه و با تدبیر به مردم و برای جلوگیری از سوء استفاده دشمنان است.

امام جمعه اهلسنت سراوان افزود : مسئولیتها فرصتی برای خدمت به ملت و نشان دادن صداقت در گفتار و عمل است و بویژه مردم این استان ( سیستان و بلوچستان ) که در اوج محرومیت منطقه از اغتشاشات به دور بودند نیازمند توجه است ، مطالبات به حق آنان بویژه در اقتصاد و معیشت مورد توجه دولتمردان قرار گیرند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا
بستن