اهل سنت ایرانخطبه های جمعه

مولانا ساداتی بیان کردند: برخى مردم بیگناه هدف تیراندازی غیرقانونی هستند

مولانا ساداتی در بخشی از سخنان مراسم نماز جمعه اهلسنت سراوان از گلایه مکرر مردم نسبت به رفتارهای غیرقانونی برخی ماموران و تيراندازی های غیرقانونی سخن گفت.

مولانا ساداتی بیان کردند: برخى مردم بیگناه هدف تیراندازی غیرقانونی هستند

۱۷۰۱۱۴ 252x300 - مولانا ساداتی بیان کردند: برخى مردم بیگناه هدف تیراندازی غیرقانونی هستندخطیب نماز جمعه اهلسنت سراوان با بیان اینکه در نظام اسلامی مسئولیتها برای خدمت است و با اشاره به اعتراض برخی مردم نسبت به تیراندازی های غیرقانی ؛ مراجعه این افراد به دادسرای نظام و برخورد قاطع مسئولین با مامورین متخلف را توصیه نمودند.

مولانا ساداتی در بخشی از سخنان مراسم نماز جمعه اهلسنت سراوان (۱شهریور۹۸) در اشاره به درخواست و گلایه مکرر مردم نسبت به رفتارهای غیرقانونی برخی ماموران اظهار داشت: مردم از تیراندازی غیرقانونی و بدرفتاری این مامورین به شدت ناراضی اند، امروز به اینجانب نامه دادند که بر اثر تیر اندازی در پاسگاه “گدار ناهوک” سراوان فردی مجروح شده و حال وخیم دارند که متاسفانه بر اثر مواردی از قبیل نداشتن گواهینامه اینگونه مردم را هدف قرار می دهند.
امام جمعه اهلسنت سراوان تصریح کردند: کسانیکه اینگونه مظلوم واقع شده اند و از این قبیل شکایات دارند به دادسرای نظام مرجعه نمایند که در سراوان نیز افتتاح شده است.
مولانا ساداتی خاطرنشان ساخت: مردم با مراجعه به دادسرای نظام این مسائل را جهت احقاق حق مطرح کنند چرا که پیگیری نکردن این موارد و عدم برخورد قانونی سبب شده جان بسیاری از افراد بیگناه بر اثر این تیراندازی ها گرفته شود و افزایش پیدا کند.
مدیر دارالعلوم سراوان ابراز داشت: ما با آن افراد مافیایی مخالف هستیم اما برای اینکه افرادی بی گناه و یا به علت حمل چند لیتر سوخت جهت امرار معاش مورد هدف تیراندازی ماموران قرار می گیرند به شدت مخالفیم و درخواست رسیدگی و برخورد قاطع مقامات را داریم.
مولانا ساداتی گفتند: نظام اسلامی مسئولیتها را برای خدمت قرار داده است اما اگر کسی بر خلاف مسئولیت عمل کند قابل پیگیری است و جای امیدواری است که قوه قضائیه با قوت در مقابل اخلال گران و مفاسد برخورد می کند و امیدواریم این مهم بدون استثناء تحقق کامل پیدا کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا
بستن