اهل سنت ایران

مولانا عبدالحق فرقانی از علمای برجسته دارالعلوم اسلامی خلیل آباد خواف به رحمت حق پیوستند.

مولانا عبدالحق فرقانی از علمای برجسته دارالعلوم اسلامی خلیل آباد خواف به رحمت حق پیوستند.AbdulHaghForghani - مولانا عبدالحق فرقانی از علمای برجسته دارالعلوم اسلامی خلیل آباد خواف به رحمت حق پیوستند.

به گزارش ندای سنت به نقل از احناف خواف ،جناب مولانا عبدالحق فرقانی برادر جناب مولانا نورالله فرقانی مدیر محترم حوزه علمیه دارالعلوم اسلامی خلیل آباد امروز (۱۳۹۳/۱۲/۲۰) به علت ناراحتی ریه در بیمارستان قائم مشهد دار فانی را وداع گفت.
جناب مولانا عبدالحق فرقانی برادر جناب مولانا نورالله فرقانی مدیر محترم حوزه علمیه دارالعلوم اسلامی خلیل آباد در حدود ۱۰ روز در بیمارستان خواف و مدت یک هفته نیز در بیمارستان قائم بستری بودند و متاسفانه امروز (۱۳۹۳/۱۲/۲۰) به علت ناراحتی ریه در بیمارستان قائم مشهد دار فانی را وداع گفت.

مولانا عبدالحق که متولد ۱۳۲۴ و نزدیک به هفتاد سال عمر د اشتند، شخصیت دوم دارالعلوم اسلامی خلیل آباد بالاخواف بوده و در اداره آن مرکز دینی معاون و کمک بزرگی برای جناب مولانا فرقانی مدیر حوزه به حساب می آمدند.

لازم به یادآوری است که دیروز سه شنبه جناب مولانا مطهری مدیر محترم حوزه علمیه احناف خواف برای ملاقات آن مرحوم به بیمارستان قائم در مشهد تشریف بردند.

اساتید، طلاب و جامعه روحانیت شهر خواف مصیبت وارده را به جامعه روحانیت و خانواده مرحوم تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم مغفرت و آمرزش و برای بستگان صبر جمیل و اجر جزیل آرزو دارند.

مدیر و مدرسین حوزه علمیه دارالعلوم زنگیان سراوان نیز ارتحال مولانا عبدالحق فرقانی از علمای برجسته  خواف را به جناب مولانا نورالله فرقانی  مدیر محترم و مدرسین حوزه علمیه دارالعلوم اسلامی خلیل آباد،جامعه روحانیت و خانواده ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل را مسئلت می نمایند.

لازم به ذکر است این عالم بزرگوار سالهایی را در دارالعلوم زنگیان سراوان به معیت جناب مولانا نورالله فرقانی در محضر حضرت مولانا عبدالعزیز ساداتی رحمه الله جهت تحصیل علوم دینی سپری نمودند.

((اللَّهُمَّ اغْفِرْ لَهُ وَارْحَمْهُ وَعَافِهِ وَاعْفُ عَنْهُ وَأَکْرِمْ نُزُلَهُ وَوَسِّعْ مُدْخَلَهُ))

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا