اخبار ایران و جهان

واکنش سازمان ملل درمورد سوزاندن خانواده فلسطینی

واکنش سازمان ملل درمورد سوزاندن خانواده فلسطینی khanevade felestini 300x173 - واکنش سازمان ملل درمورد سوزاندن خانواده فلسطینی

سازمان ملل محاکمه قاتلان خانواده دوابشه را خواستارشد.
فرستاده ویژه سازمان ملل به خاورمیانه از کند بودن روند تحقیقات اسراییلی درباره جنایت آتش زدن خانه ای در کرانه باختری که به کشته شدن یک خانواده منجر شد، ابراز نگرانی کرد و خواستار محاکمه عاملان آن شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای سنت به نقل از”العالم” بر اثر آتش زدن خانه دوابشه در شهر دوما در کرانه باختری اشغالی به دست یهودیان تندرو، در ۳۱ ژوئیه سعد دوابشه کودک هشت ماهه فلسطینی به شهادت رسید و پدر و مادرش نیز در بیمارستان جان باختند. از این خانواده فقط یک کودک چهارساله باقی ماند که همچنان در بیمارستان بر اثر شدت سوختگی تحت درمان است.

نیکلای ملادینوف فرستاده ویژه سازمان ملل به خاورمیانه، در بیانیه ای تاکید کرد که “چهارماه از جنایت سوزاندن خانواده دوابشه گذشت واین مساله که در سطحی گسترده از سوی مسئولان دو طرف محکوم شده است، هنوز تا این لحظه حل و فصل نشده است”.

وی افزود: من از کند بودن روند تحقیقات نگران هستم و از مقام های اسراییلی می خواهم تا برای تضمین در اجرای عدالت در حق عاملان این جنایت وحشیانه، سریعا اقدام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا