اخبار ایران و جهاناخبار جهان اسلام

پادشاه سعودی:هر کس در جنایت مسجد «قدیح» شریک بوده مجازات می شود

پادشاه سعودی:هر کس در جنایت مسجد «قدیح» شریک بوده cb21c30a ca9e 4e85 a45e 84193be1e0c8 16x9 600x338 300x169 - پادشاه سعودی:هر کس در جنایت مسجد «قدیح» شریک بوده مجازات می شودمجازات می شود

ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه سعودی روز یکشنبه ۲۴-۵-۲۰۱۵ طی تلگرافی به شاهزاده محمد بن نایف، ولیعهد، معاون رئیس شورای وزیران و وزیر کشور، گفته است:«هر کس در جنایت انفجار مسجد امام علی بن ابی طالب، در شهرک «القدیح» دست داشته یا با عاملان آن همدردی و یا آنها را تایید کرده باشد، مجازات خواهد شد.

در متن پیام ملک سلمان آمده است:

«همه ما از جنایت هولناک در مسجد روستای «القدیح» که به کشته شدن شماری انسان بی گناه منجر شد، شوکه شدیم. این جنایت بزرگ تروریستی با همه ارزش های اسلامی و انسانی مغایر است. هر شرکت کننده، طراح، حامی یا کسی که این جنایت فجیع را تایید کند، در برابر قانون پاسخ گو، محاکمه و مجازات و به سزای اعمال خود خواهد رسید. ما تا خشکانیدن تمام سرچشمه اندیشه های منحرف و گمراه، مبارزه علیه تروریسم را متوقف نخواهیم کرد. به همین مناسبت می خواهیم از صمیم قلب به مردم ما و خانواده های قربانیان این فاجعه «القدیح» تسلیت بگویم و از خداوند می خواهیم که قربانیان این حادثه را مورد لطف، مرحمت و مغفرت خود قرار داده و بهشت را نصیب آنان کند.ما برای زخمی های این حادثه دعا می کنیم و از خداوند متعال خواستار شفای عاجل آنها هستیم. خداوند کشور و ملت ما را از همه پلیدی ها حفظ کند».

منبع:العربیه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا